Mobil Uygulama - iPhone / Android

İnci Akü Enerjisi Artık Cep Telefonunuzda!

IOS ve Android işletim sistemli cep telefonlarından kolaylıkla indirebileceğiniz uygulama ile Türkiye’nin her noktasındaki İnci Akü bayilerinin lokasyon bilgilerini alabilir ve varış yolunuzu çizebilir, 4445AKÜ (258) yol yardım hattıyla iletişim kurabilir, araca uygun akünüzü seçebilir ve İnci Akü ürünleri hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

İngilizce ve Türkçe olarak iki dilde geliştirilen mobil aplikasyon; ‘En Yakın Bayi’,  ‘Akü’nü Bul’, ‘Ürünler’, ‘E-Katalog’, ‘İletişim’ başlıklı beş bölümden oluşuyor. ‘En Yakın Bayi’ başlıklı bölümden İnci Akü bayilerinin lokasyon bilgilerini alabilir ve varış yolunuzu çizebilirsiniz. ‘Akü’nü Bul’ bölümünde ise aracınıza uygun akünün hangisinin olduğu bilgisini elde edebilirsiniz. ‘Ürünler’ bölümünde İnci Akü ürünleri hakkında genel bilgilere, teknik özelliklere, avantajlara ve uygulama alanlarıyla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. ‘E-Katalog’ kısmında ürünler hakkında inceleme yapabilirken, ‘İletişim’ bölümünden de İnci Akü yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz.

İnci Akü mobil aplikasyon ile aynı zamanda 4445AKÜ (258) yol yardım hattıyla da iletişime geçebilme imkanına da sahipsiniz. 4445AKÜ (258) sisteminde ise normal çağrı merkezinden farklı olarak, araç kullanıcısının yolda kaldığı lokasyon, sistem üzerinden direkt çağrı merkezine ulaştırılıyor. 4445AKÜ çağrı merkezi, arayan kişinin konumunu görüyor ve en yakın bayi bilgisini veriyor ya da yerinde yol yardım hizmeti için destek oluyor.

Uygulamayı indirmek için;